Specialeuddannelsen i almen medicin
København
Odense
Aarhus
KURSIST LOGIN:
Glemt password?
København
Specialeudd. i København
Kursusprogrammer
Forskningstræning
Underviserstillinger
Supervisionstilbud
Start
København
Kursusprogrammer
Kurser efter emne
Kurser efter emne
Dato
Tid
Lokale
Hold
Undervisere
Allergiske lidelser og astma
tirsdag d. 2 april 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST41
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 4 juni 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 18 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42X
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 8 oktober 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST43
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 3 december 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST44
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 14 januar 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST44X
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 8 april 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST45
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 27 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 10 juni 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46X
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 7 oktober 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST47
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
tirsdag d. 9 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48
Nicolai Aarup Obling, Niels Christoffer Wibholm
Alternativ medicin
torsdag d. 4 april 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST27
Jerk W. Langer
torsdag d. 20 juni 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST28
Jerk W. Langer
torsdag d. 15 august 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Jerk W. Langer
torsdag d. 21 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST29
Jerk W. Langer
torsdag d. 16 januar 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST30
Jerk W. Langer
torsdag d. 24 april 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST31
Jerk W. Langer
torsdag d. 14 august 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST32
Jerk W. Langer
torsdag d. 25 september 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Jerk W. Langer
torsdag d. 11 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST33
Jerk W. Langer
Attester/socialmedicinsk samarbejde
onsdag d. 17 april 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST41
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 12 juni 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 19 juni 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42X
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 9 oktober 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST43
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 4 december 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST44
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 15 januar 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST44X
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 9 april 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST45
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 28 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 11 juni 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46X
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 8 oktober 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST47
Line Johansen Fahmy
onsdag d. 10 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48
Line Johansen Fahmy
Basal ledelse og samarbejde
tirsdag d. 14 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 4 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 24 september 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST43
Søren Brynald
tirsdag d. 19 november 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST44
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 3 december 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST44X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 25 marts 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST45
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 13 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 27 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 23 september 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST47
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 25 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 2 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
Bevægeapparatet
torsdag d. 2 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST41
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
tirsdag d. 27 august 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 29 august 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
fredag d. 25 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST43
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
fredag d. 10 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST44
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
tirsdag d. 4 februar 2025
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST44X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
tirsdag d. 29 april 2025
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST45
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
tirsdag d. 26 august 2025
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST46
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 28 august 2025
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST46X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
fredag d. 31 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST47
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
Bevægeapparatet, idrætsmedicin
onsdag d. 1 maj 2024
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST41
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 26 august 2024
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
onsdag d. 28 august 2024
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 24 oktober 2024
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST43
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 9 januar 2025
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST44
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 3 februar 2025
8:30-11:30
33-0-13 og 33-0-23
ØST44X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 28 april 2025
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST45
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 25 august 2025
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST46
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
onsdag d. 27 august 2025
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST46X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 30 oktober 2025
8:30-11:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST47
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
Børn i praksis, herunder neurologi
fredag d. 12 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST27
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 24 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 7 juni 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28X
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 4 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST29
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 6 december 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 7 marts 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST31
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 13 juni 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST32
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 5 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 28 november 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST33
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
fredag d. 12 december 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST34
Bjørn Perrild, Søren Bødtker
Børn og unge psykiatri, det truede barn
tirsdag d. 28 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST28
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 11 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
torsdag d. 31 oktober 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST29
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 10 december 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST30
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 11 marts 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST31
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 17 juni 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST32
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 16 september 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 2 december 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST33
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
tirsdag d. 16 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST34
Anette Graungaard, Heidi Fink, Helle Malberg Niclasen
Den gamle patient, inkl. medicinering
fredag d. 5 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST27
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 21 juni 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 16 august 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 22 november 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 17 januar 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST30
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 25 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 15 august 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 26 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
fredag d. 12 december 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST33
Anne Katrine Holm, Frans Boch Waldorff
Den motiverende samtale
mandag d. 15 april 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST41
Anders Beich
tirsdag d. 18 juni 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42
Anders Beich
torsdag d. 22 august 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42X
Anders Beich
tirsdag d. 29 oktober 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST43
Anders Beich
tirsdag d. 21 januar 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST44
Anders Beich
tirsdag d. 28 januar 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST44X
Anders Beich
tirsdag d. 22 april 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST45
Anders Beich
torsdag d. 19 juni 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46
Anders Beich
torsdag d. 21 august 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46X
Anders Beich
tirsdag d. 21 oktober 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST47
Anders Beich
Diagnose og overdiagnosticering
fredag d. 24 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST37
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 31 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST38
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 7 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST38X
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 22 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST39
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 29 november 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST40
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 6 december 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST40X
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 30 maj 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST41
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 13 juni 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST42
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 20 juni 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST42X
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 28 november 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST43
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 5 december 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST44
Niels Saxtrup, Maria Krüger
fredag d. 19 december 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST44X
Niels Saxtrup, Maria Krüger
Etik
onsdag d. 15 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST35
Niels Saxtrup
onsdag d. 29 maj 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST36
Niels Saxtrup
onsdag d. 6 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST37
Niels Saxtrup
onsdag d. 27 november 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST38
Niels Saxtrup
onsdag d. 11 december 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST38X
Niels Saxtrup
mandag d. 19 maj 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST39
Niels Saxtrup
onsdag d. 11 juni 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST40
Niels Saxtrup
onsdag d. 18 juni 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST40X
Niels Saxtrup
onsdag d. 26 november 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST41
Niels Saxtrup
onsdag d. 3 december 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST42
Niels Saxtrup
onsdag d. 17 december 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST42X
Niels Saxtrup
Etniske grupper
fredag d. 24 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST37
Nadja Elgin
fredag d. 31 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST38
Nadja Elgin
fredag d. 7 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST38X
Nadja Elgin
fredag d. 22 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST39
Nadja Elgin
fredag d. 29 november 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST40
Nadja Elgin
fredag d. 6 december 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST40X
Nadja Elgin
fredag d. 30 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST41
Nadja Elgin
fredag d. 13 juni 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST42
Nadja Elgin
fredag d. 20 juni 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST42X
Nadja Elgin
fredag d. 28 november 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST43
Nadja Elgin
fredag d. 5 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST44
Nadja Elgin
fredag d. 19 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST44X
Nadja Elgin
Gynækologi i almen praksis, mamma
mandag d. 27 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 27 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28X
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 7 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST29
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 9 december 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 10 marts 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST31
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 16 juni 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST32
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 15 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 1 december 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST33
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
mandag d. 15 december 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST34
Karin Bille Hansen, Anette Tønnes Pedersen
Hudsygdomme
tirsdag d. 2 april 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST41
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 4 juni 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 18 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42X
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 8 oktober 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST43
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 3 december 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST44
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 14 januar 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST44X
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 8 april 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST45
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 27 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 10 juni 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST46X
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 7 oktober 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST47
Anne Danielsen, John Rosenberg
tirsdag d. 9 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48
Anne Danielsen, John Rosenberg
Introduktion - lægerollen
tirsdag d. 7 maj 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 21 maj 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42X
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 17 september 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST43
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 5 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST44
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 19 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST44X
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 18 marts 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST45
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 6 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 20 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46X
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 9 september 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST47
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 4 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48
Martin Ryt-Hansen
tirsdag d. 18 november 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST48X
Martin Ryt-Hansen
Kommunikation med patienter med funktionelle lidelser
torsdag d. 18 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST27
Morten Jakobsen, Cecilie Bryld
torsdag d. 15 august 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Morten Jakobsen, Cecilie Bryld
torsdag d. 5 september 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
torsdag d. 12 december 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
torsdag d. 30 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
onsdag d. 9 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
fredag d. 5 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
torsdag d. 2 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
onsdag d. 17 december 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST33
Morten Jakobsen, Marianne Rosendal
Kronikerindsatsen i praksis
torsdag d. 4 april 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST26X
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
torsdag d. 30 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST27
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller, Betina Hebbelstrup Jensen
torsdag d. 19 september 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
torsdag d. 3 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller, Betina Hebbelstrup Jensen
torsdag d. 23 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
tirsdag d. 25 marts 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST30
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
tirsdag d. 3 juni 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST31
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
tirsdag d. 23 september 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST32
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
tirsdag d. 21 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST32X
Solvej Skriver Hansen, Anne Møller
Lægelig udvikling
tirsdag d. 2 april 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST26
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 23 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST26X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 20 august 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST27
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 8 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 29 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 25 februar 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST29
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 8 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 19 august 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 7 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
tirsdag d. 28 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Søren Brynald, Maja Stegeager Kaltoft
Lægerollen, lægelig identitet, lægen som medikament
tirsdag d. 7 maj 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 21 maj 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42X
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 17 september 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST43
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 5 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST44
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 19 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST44X
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 18 marts 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST45
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 6 maj 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST46
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 20 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46X
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 9 september 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST47
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 4 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48
Bo Gerdes, Peter Hartmann
tirsdag d. 18 november 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST48X
Bo Gerdes, Peter Hartmann
Lægevagt
onsdag d. 22 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 12 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 25 september 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST43
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 4 december 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST44X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 11 december 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST44
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 26 marts 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST45
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 14 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 28 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 24 september 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST47
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 26 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
onsdag d. 3 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Ayaz Asad Choughti
Misbrug og personligheds forstyrrelser
fredag d. 19 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST27
Anders Beich, Per Nielsen
fredag d. 16 august 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Anders Beich, Per Nielsen
fredag d. 6 september 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Anders Beich, Per Nielsen
fredag d. 13 december 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Anders Beich, Per Nielsen
onsdag d. 29 januar 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST30
Anders Beich, Per Nielsen
fredag d. 11 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Anders Beich, Per Nielsen
torsdag d. 4 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Anders Beich, Per Nielsen
onsdag d. 1 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Anders Beich, Per Nielsen
fredag d. 19 december 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST33
Anders Beich, Per Nielsen
Neurologi, voksne, hvp, svimmelhed
onsdag d. 15 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST35
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 29 maj 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST36
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 6 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST37
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 27 november 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST38
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 11 december 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST38X
Andreas Frank Jørgensen
mandag d. 19 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST39
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 11 juni 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST40
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 18 juni 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST40X
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 26 november 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST41
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 3 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST42
Andreas Frank Jørgensen
onsdag d. 17 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST42X
Andreas Frank Jørgensen
Palliation og den terminale patient
fredag d. 5 april 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST26X
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 10 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST26
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 29 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST27
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
fredag d. 20 september 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 27 november 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28X
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
fredag d. 24 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 26 marts 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST30
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 4 juni 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST31
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 24 september 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST32
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
onsdag d. 22 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Thomas Gorlén, Marianne Franson Andersen
Praksiskøb
mandag d. 6 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST26
Finn Altschuler, Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 13 maj 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST26X
Finn Altschuler, Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 16 september 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST27
Finn Altschuler, Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 4 november 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Finn Altschuler, Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 9 december 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Finn Altschuler, Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 17 marts 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 5 maj 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 8 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 3 november 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
mandag d. 17 november 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Peter Jakobsen, Marie Villum Marker, Christian Steen Laursen
Praksisledelse og overenskomst
mandag d. 8 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST26
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 22 april 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST26X
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 19 august 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST27
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 30 september 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 21 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28X
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 24 februar 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST29
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 7 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 18 august 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 6 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
mandag d. 27 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Morten Jakobsen, Kenneth Westerfalck
Psykiatri
onsdag d. 17 april 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST27
Bo Gerdes, Per Jensen
tirsdag d. 10 september 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28
Bo Gerdes, Per Jensen
fredag d. 20 september 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28X
Bo Gerdes, Per Jensen
fredag d. 29 november 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Bo Gerdes, Per Jensen
fredag d. 31 januar 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST30
Bo Gerdes, Per Jensen
torsdag d. 10 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Bo Gerdes, Per Jensen
onsdag d. 3 september 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32
Bo Gerdes, Per Jensen
fredag d. 3 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Bo Gerdes, Per Jensen
torsdag d. 18 december 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST33
Bo Gerdes, Per Jensen
Rationel medicinering
mandag d. 13 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST33
Nikolaj Askjær
mandag d. 27 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST34
Nikolaj Askjær
mandag d. 4 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST35
Nikolaj Askjær
mandag d. 18 november 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST36
Nikolaj Askjær
mandag d. 19 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST37
Nikolaj Askjær
mandag d. 26 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST38
Nikolaj Askjær
mandag d. 16 juni 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST38X
Nikolaj Askjær
mandag d. 24 november 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST39
Nikolaj Askjær
mandag d. 8 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST40
Nikolaj Askjær
mandag d. 15 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST40X
Nikolaj Askjær
Rejseprofylakse
mandag d. 3 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST40
Søs Holten
mandag d. 10 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST40X
Søs Holten
onsdag d. 19 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST39
Søs Holten
mandag d. 18 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST41
Søs Holten
mandag d. 2 december 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42
Søs Holten
mandag d. 16 december 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42X
Søs Holten
mandag d. 12 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST44X
Søs Holten
mandag d. 26 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST43
Søs Holten
mandag d. 2 juni 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST44
Søs Holten
mandag d. 17 november 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46X
Søs Holten
mandag d. 24 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST45
Søs Holten
mandag d. 8 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46
Søs Holten
Reumatologiske lidelser
onsdag d. 1 maj 2024
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST41
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 26 august 2024
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
onsdag d. 28 august 2024
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 24 oktober 2024
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST43
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 9 januar 2025
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST44
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 3 februar 2025
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST44X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 28 april 2025
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST45
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
mandag d. 25 august 2025
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST46
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
onsdag d. 27 august 2025
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST46X
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
torsdag d. 30 oktober 2025
12:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST47
Charlotte Høgsted Voglhofer, Signe Jensen, Morten Rossen-Jørgensen
Risikovurdering og profylakse
mandag d. 15 april 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST41
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
tirsdag d. 18 juni 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
torsdag d. 22 august 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42X
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
tirsdag d. 29 oktober 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST43
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
tirsdag d. 21 januar 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST44
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
tirsdag d. 28 januar 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST44X
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
tirsdag d. 22 april 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST45
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
torsdag d. 19 juni 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
torsdag d. 21 august 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46X
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
tirsdag d. 21 oktober 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST47
Nanna Emilie Overgaard, Michele Saldo
Samarbejde med andre. Sundhedsfremmer i lokalområdet
onsdag d. 8 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42
Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 22 maj 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42X
Esben Hall-Andersen
onsdag d. 18 september 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST43
Esben Hall-Andersen
onsdag d. 6 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST44
Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 20 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST44X
Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 19 marts 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST45
Esben Hall-Andersen, Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 7 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
Esben Hall-Andersen, Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 21 maj 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST46X
Esben Hall-Andersen, Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 10 september 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST47
Esben Hall-Andersen, Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 5 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48
Esben Hall-Andersen, Martin Bjerregaard Christensen
onsdag d. 19 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48X
Esben Hall-Andersen, Martin Bjerregaard Christensen
Samfunds- og arbejdsmedicin
onsdag d. 17 april 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST41
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 12 juni 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 19 juni 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42X
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 9 oktober 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST43
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 4 december 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST44
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 15 januar 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST44X
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 9 april 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST45
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 28 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 11 juni 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST46X
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 8 oktober 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST47
Trine Rønde Kristensen
onsdag d. 10 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48
Trine Rønde Kristensen
Samspilsproblemer og terapiformer
fredag d. 17 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST27
Susanne Brejnebjerg Stilling
onsdag d. 4 september 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST28
Mathias Rolskov Jakobsen
fredag d. 4 oktober 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST28X
Mathias Rolskov Jakobsen
fredag d. 17 januar 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST29
Mattias Stølen Due
fredag d. 7 marts 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST30
Mattias Stølen Due
fredag d. 30 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST31
Mattias Stølen Due
fredag d. 12 september 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST32
Mattias Stølen Due
fredag d. 10 oktober 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST32X
Mattias Stølen Due
Screening
mandag d. 3 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST40
John Brandt Brodersen
mandag d. 10 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST40X
John Brandt Brodersen
onsdag d. 19 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST39
John Brandt Brodersen
mandag d. 18 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST41
John Brandt Brodersen
mandag d. 2 december 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42
John Brandt Brodersen
mandag d. 16 december 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST42X
John Brandt Brodersen
mandag d. 12 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST44X
John Brandt Brodersen
mandag d. 26 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST43
John Brandt Brodersen
mandag d. 2 juni 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST44
John Brandt Brodersen
mandag d. 17 november 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST46X
John Brandt Brodersen
mandag d. 24 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST45
John Brandt Brodersen
mandag d. 8 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
John Brandt Brodersen
Sexologi
tirsdag d. 28 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST28
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 11 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST28X
Jesper Bay-Hansen
torsdag d. 31 oktober 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST29
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 10 december 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST30
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 11 marts 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST31
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 17 juni 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST32
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 16 september 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST32X
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 2 december 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST33
Jesper Bay-Hansen
tirsdag d. 16 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST34
Jesper Bay-Hansen
Stress
fredag d. 17 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST27
Jesper Bay-Hansen
onsdag d. 4 september 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST28
Jesper Bay-Hansen
fredag d. 4 oktober 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Jesper Bay-Hansen
fredag d. 17 januar 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST29
Jesper Bay-Hansen
fredag d. 7 marts 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST30
Jesper Bay-Hansen
fredag d. 30 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST31
Jesper Bay-Hansen
fredag d. 12 september 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST32
Jesper Bay-Hansen
fredag d. 10 oktober 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Jesper Bay-Hansen
Supervision af konsultation
torsdag d. 11 april 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST41
Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers
torsdag d. 13 juni 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42
Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers
fredag d. 23 august 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST42X
Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
onsdag d. 23 oktober 2024
8:30-15:30
33-0-13 & 33-0-23
ØST43
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Torsten Bjerre Fuglsang
mandag d. 20 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST44
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
mandag d. 27 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST44X
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
onsdag d. 23 april 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST45
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
fredag d. 20 juni 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST46
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
fredag d. 22 august 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST46X
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
mandag d. 20 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST47
Jan-Helge Larsen, Jette Malinovsky, Trine Boiesen, Carsten Albers, Torsten Bjerre Fuglsang
Svangreomsorg
tirsdag d. 14 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 4 juni 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST42X
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 24 september 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST43
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 19 november 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST44
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 3 december 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST44X
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 25 marts 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST45
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 13 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST46
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 27 maj 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST46X
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 23 september 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST47
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 25 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48
Ruth Kirk Ertmann
tirsdag d. 2 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST48X
Ruth Kirk Ertmann
Tab/traumer/krise/sorg
onsdag d. 15 maj 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST27
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 5 september 2024
8:30-15:30
33-0-13
ØST28
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 19 september 2024
8:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 16 januar 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST29
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 6 marts 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST30
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 29 maj 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST31
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 11 september 2025
8:30-15:30
33-0-23
ØST32
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
torsdag d. 9 oktober 2025
8:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Anders Rune Lander, Christian Vøhtz
Tidlig diagnostik af svær sygdom, cancer i praksis
torsdag d. 4 april 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST27
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 20 juni 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST28
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 15 august 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST28X
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 21 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST29
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 16 januar 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST30
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 24 april 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST31
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 14 august 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST32
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 25 september 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST32X
Søren Brynald, Sophie Bojesen
torsdag d. 11 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST33
Søren Brynald, Sophie Bojesen
Urinvejslidelser
mandag d. 13 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST33
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 27 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST34
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 4 november 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST35
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 18 november 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST36
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 19 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST37
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 26 maj 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST38
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 16 juni 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST38X
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 24 november 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST39
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 8 december 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST40
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
mandag d. 15 december 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST40X
Peter Høyerup, Mark Lee Larsen
UTH, klager
tirsdag d. 7 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST26
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 21 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST26X
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 17 september 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST27
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 5 november 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST28
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 10 december 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST28X
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 18 marts 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST29
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 6 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST30
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 9 september 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST31
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 4 november 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST32
Tine Elisabeth Hansen
tirsdag d. 18 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST32X
Tine Elisabeth Hansen
Øjensygdomme
onsdag d. 8 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 22 maj 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST42X
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 18 september 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST43
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 6 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST44
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 20 november 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST44X
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 19 marts 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST45
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 7 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 21 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46X
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 10 september 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST47
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 5 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
onsdag d. 19 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48X
Simon von Spreckelsen, Kim Sønderup
Økonomi og skat for praktiserende læger
tirsdag d. 7 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST26
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 21 maj 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST26X
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 17 september 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST27
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 5 november 2024
12:30-15:30
33-0-13
ØST28
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 10 december 2024
12:30-15:30
33-0-23
ØST28X
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 18 marts 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST29
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 6 maj 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST30
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 9 september 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST31
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 4 november 2025
12:30-15:30
33-0-23
ØST32
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
tirsdag d. 18 november 2025
12:30-15:30
33-0-13
ØST32X
Martin Ryt-Hansen, Anders Lund
Øre-, næse- og halssygdomme
onsdag d. 22 maj 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 12 juni 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST42X
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 25 september 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST43
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 4 december 2024
8:30-11:30
33-0-23
ØST44X
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 11 december 2024
8:30-11:30
33-0-13
ØST44
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 26 marts 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST45
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 14 maj 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST46
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 28 maj 2025
8:30-11:30
33-0-23
ØST46X
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 24 september 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST47
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 26 november 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
onsdag d. 3 december 2025
8:30-11:30
33-0-13
ØST48X
Henrik Orkild, Anne Sommerfeldt Jeppesen
Underviser login
Specialeuddannelsen i Almen medicin · København · Odense · Århus ·
Generel kontakt
Dudal Webdesign